Foto por A Spider

Encuentra Hoteles con alberca en Helgeland

Fecha de inicio: Check-in seleccionado.
Hasta
Fecha de finalización: Check-out

Hoteles con alberca en Helgeland. Ve la disponibilidad:

Este fin de semana
Próximo fin de semana

Hoteles con alberca en Helgeland

No se encontraron resultados que coincidan exactamente con tu búsqueda. Estas alternativas podrían gustarte.

Hoteles recomendados en Helgeland

Fru Haugans Hotel

Propiedad de 4.0 estrellas
Vefsn
8.8 de 10, Excelente, (1002)
“Et meget bra hotel med atmosfære. Ligger vakkert til ved en elv. Utmerket restaurant og herlig bar. Aldri opplevd maken til frokost. Rent og ordentlig. Man merker fort det er familiedrevet, for her er alt på stell. Det eneste som trakk ned akkurat når vi var der i 28 varmegrader, var fraværet av AC. Men tipper det ikke er et problem det meste av året ☺️”
Noruega
Ståle Dagfinn
Fru Haugans Hotel

Havkanten Gjestehus

Propiedad de 3.0 estrellas
Herøy
9.2 de 10, Magnífico, (30)
“Vi hadde en fantastisk overnatting på Havkanten Gjestehus! Servicen var rett og slett super, og betjeningen var både hyggelig og imøtekommende. Fra vi ankom, følte vi oss godt tatt imot, og de la virkelig til rette for vårt opphold. En spesiell omtale må gå til måltidene; de laget en deilig, tilpasset dessert for oss med cøliaki, som var både kreativ og smakfull. Slike små detaljer gjør virkelig oppholdet ekstra spesielt. Atmosfæren var avslappende, og vi følte oss hjemme hele tiden. Vi...
Noruega
Jan Ole
Havkanten Gjestehus

Træna Overnatting

Propiedad de 2.0 estrellas
Traena
9.4 de 10, Excepcional, (13)
“Very close to the ferry. Nice people. Good breakfast. We learned a lot about the Isle from the person who was keeper in this period.”
Países Bajos
Marian
Træna Overnatting

Sømna Kro & Gjestegård

Propiedad de 3.0 estrellas
Somna
8.6 de 10, Excelente, (193)
“Smala sängar. 80 cm? Motellet rekommenderas för en natts övernattning under långkörning.”
Suecia
Viajero anónimo
Sømna Kro & Gjestegård

Yttervik

Propiedad de 2.0 estrellas
Mo-I-Rana
9.6 de 10, Excepcional, (73)
“Location and uniqueness”
Reino Unido
Shona
Yttervik

Finnskoggata 20

Propiedad de 3.5 estrellas
Mosjoen
10.0 de 10, Excepcional, (1)
“It was great we loved it”
Estados Unidos
Erik
Finnskoggata 20

Topcamp Havblikk - Helgeland

Propiedad de 3.0 estrellas
Nesna
7.8 de 10, Bueno, (151)
“Bra boende, lätt att komma in men tyvärr lite lyhört. Vi bodde ovanpå servicehuset och det hördes en del från undervåningen”
Suecia
Arne
Topcamp Havblikk - Helgeland

Topcamp Mosjøen - Helgeland

Propiedad de 3.0 estrellas
Vefsn
7.2 de 10, Bueno, (91)
“Åpne kobberrør i dusjen er ikke lurt. Sønnen på 8 brant seg på varmtvannsrøret. Ikke alvorlig. Batteriet i vasken på badet er koblet motsatt.”
Noruega
Vibeke
Topcamp Mosjøen - Helgeland

Brygga på Dønna

Propiedad de 2.0 estrellas
Dønna
10.0 de 10, Excepcional, (22)
“Kjempebra sted Brygga, god service, rent og fint, veldig god frokost og pizzaen anbefales. Veldig behagelig vert, som uter god service😊”
Noruega
Tor
Brygga på Dønna

Scandic Syv Søstre

Propiedad de 4.0 estrellas
Alstahaug
8.6 de 10, Excelente, (807)
“Hyggelig personale, både ved innsjekking og restaurantbesøket. Behagelige rom, god og variert frokost.”
Noruega
Daniella van
Scandic Syv Søstre
Precio más bajo por noche encontrado en las últimas 24 horas, con base en una estancia de 1 noche para 2 adultos. Los precios y la disponibilidad están sujetos a cambios. Aplican términos adicionales.

Opiniones sobre hoteles destacados en Helgeland

Explora el mundo con Expedia